Taksitli Satış Programı *116 TL x 6 taksit* Ücretsiz deneme
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Taksitli Satış Programı

 Satın almak için TIKlayın
     
21 gün ücretsiz kullanın Ömür boyu kullanım 116 TL x 6 taksit
Kolay Ekonomik           Kaliteli
 ÖNCE 'Program deneme sözleşmesini' tıklayıp doldurun ve SONRA indirmek için tıklayın
Programı bilgisayarınıza ücretsiz indirmek için deneme sözleşmesini okudum kutusunu tıklayıp doldurun ve BEDAVA İNDİR düğmesini TIKlayın
Program deneme sözleşmesini okumak için TIK layınız  
 

  Tanıtım resimlerini görmek için TIKlayın
   
İLGİLİ PROGRAMLAR
Stok Fatura Cari Taksit
 
TÜM PROGRAMLAR 
 

EFES Taksitli Satış programı ile taksit takip ve cari hesap takip işlerinizi yaparsınız. Taksit planı hazırlarken peşinatlı, peşinatsız, sabit taksit tutarı veya sabit taksit sayısı vardır. Ayrıca esnek taksit planı hazırlama olanağı da vardır. Önce hesaplama yaparak taksit planınızı müşterinize teklif edersiniz. İsterseniz taksit planını müşterinizle beraber , onun istediği gibi anında hazırlarsınız.
Bu taksit takip programı taksitlendirme ile satışlarınızı arttırmanızda yardımcınız olur. Müşterilerinize esnek taksit planları sunma ve kolay taksit takip olanağı sağlar. Zamanı gelen taksitleri istediğiniz zaman bir tık ile görür, zamanında tahsilatını yaparsınız. Ödenmemiş taksitleri izler gerekli önlemleri alırsınız. Taksitli satışlar raporuyla yeni satış yöntemleri geliştirirsiniz.
Taksit takip programında ayrıca, müşteri ve tedarikçilerinizle yaptığınız satış, alış, ödeme ve tahsilat işlerini, yani ön muhasebe işlerini yaparsınız. Borç alacak mizanını ve hesap ekstresi alırsınız. Kasa defterini bilgisayarda tutarsınız.
Acemilerin bile kullanacağı kadar kolaydır. Her ekranda yardım düğmesi vardır Tıkladığınızda  o ekranda neyi nasıl yapacağınız açıklaması karşınıza gelir.  Destek her an yanınızdadır.
İstenirse programı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılır. Aynı program ile birden fazla firmanın ve her senenin işleri ayrı-ayrı yapılabilir.
Taksit takip programı ile beraber verilen USB belleğe bilgilerinizi yedeklemek için bir düğmeyi tıklamanız yeterlidir. USB belleği cebinizde taşıyarak istediğiniz her yerde programı kullanırsınız.
21 Gün Kullanım Bedava
EFES Taksitli Satış'ı şimdi indirin, orijinal haliyle 21 gün hiç bir ücret ödemeden kullanın. Ömür boyu kullanım,  lisans faturası ve 8 GB ücretsiz USB anahtar bellek,  kapınıza ücretsiz kargoyla teslim 590 TL+%18KDV. Peşin fiyatına116 TL x 6 taksit.
1987'den beri müşteriye  özel ekler yapıyoruz.
 
Esnek taksit Taksit hesabı, taksit tablosu
Taksit takip listesi Hesap ekstresi
Zamanı gelen taksitler Mizan borç alacak listesi
Tahsilatı gecikenler Kasa defteri
Müşteri taksit takip Nakit akış tablosu
 


ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi:15/2/2016