EFES Fatura Cari Taksit Programı *155TL x 6 taksit* Denemesi BEDAVA
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Stok Fatura Cari Taksit Programı

 Satın almak için TIKlayın
21 gün ücretsiz kullanın Ömür boyu kullanım 155 TL x 6 taksit
 
 Programı indirmek için tıklayın
Programı bilgisayarınıza ücretsiz indirmek için deneme sözleşmesini okudum kutusunu tıklayıp doldurun ve BEDAVA İNDİR düğmesini TIKlayın
Program deneme sözleşmesini okumak için TIK layınız  
Örnek resimleri görmek için TIKlayın
  
   
İlgili programlar 
Stok Kontrol  
Cari Hesap
Fatura Kesme
Ön Muhasebe 
Tüm programlar 
  
Bu entegre ticari program ile stok takibi, fatura kesme, cari hesap ve taksit takibi yapılır. İşlemler entegredir. Depoya stok girişinde, malı gönderen tedarikçi firma hesabına otomatik olarak alacak yazılır ve stok depo mevcutları artar. Depo çıkış fişi veya fatura kesilince müşteri hesabına borç yazılır ve stok mevcutları otomatik düşer. İstenirse müşteri borcu taksitlendirilir. İstenirse fatura kesme yerine cari işlem ile müşteri hesabı borçlandırılır.
Stok
Asgari stok seviyesinin altına düşen stok olursa, ekrana uyarı mesajı gelir. Bir düğme tıklanarak stok mevcutları görülür. Anında stok ekstresi alınabilir. İstenirse barkod okuyucusu kullanılır, hatasız ve hızlı depo işlemi yapılır.
Fatura
Fatura kesmek için Windows uyumlu herhangi bir yazıcının olması yeterlidir. Programda standart fatura ayarları  vardır. Ama siz isterseniz kendi fatura ayarlarınızı kendiniz yaparsınız.
Cari
Sadece bir düğme tıklanarak mizan yani borçlu ve alacaklı hesapların listesi karşınıza gelir. Seçtiğiniz hesabın ekstresini almak için de bir tık yeterlidir. Senet, çek veya veresiye hesaplardan gelecek paralar 'Para Akışı' raporunda karşınıza çıkar. Kasa defteri günlük detay veya özet olarak alınır.
Taksitlendirme
Satışlarınızı sabit taksit veya esnek taksit seçenekleri ile takstilendirirsiniz. Müşterinize sunduğunuz esnek taksit seçenekleri satışlarınızı arttırır.
Destek
Acemilerin bile kullanacağı kadar kolaydır. Her ekranda yardım düğmesi vardır Tıkladığınızda  o ekranda neyi nasıl yapacağınızın açıklaması karşınıza gelir.  Destek her an yanınızdadır.
USBli Çalışma
Program ile beraber verilen USB anahtar belleğe bilgilerinizi yedeklemek için bir düğmeyi tıklamanız yeterlidir. Yedek almayı unutursanız program size hatırlatır. USB belleği cebinizde taşıyarak istediğiniz her yerde programı kullanırsınız.
Program aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Aynı program ile birden fazla firmanın işleri ayrı-ayrı yapılabilir.
21 Gün Kullanım Bedava
Programı şimdi indirin, orijinal haliyle 21 gün hiç bir ücret ödemeden kullanın. Ömür boyu kullanım, 8 GB USB anahtar bellek hediyemizle beraber, kapınıza kargoyla teslim 790 TL+%18KDV.
1987'den beri müşteriye özel ekler yapıyoruz.
   
Asgari stoklar Stok mevcutları Stok ekstresi
İrsaliyeli fatura ÖTVli fatura KDV listesi
Cilt fatura Delikli fatura Yarım boy fatura
Borçlular listesi Hesap ekstresi Çek senet
Veresiye takip Nakit akış tablosu Kasa defteri
Esnek ve standart taksit hesabı Taksit tablosu Taksit takip listesi
Barkod kullanımı Sınırsız stok kartı Sınırsız hesap kartı
Çok terminalli çalışma 21 gün kullanım bedava USB'li çalışma

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi: 9/2/2016