EFES Stok Kontrol Programı 57 TL 6 Taksit Denemesi BEDAVA
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Stok Kontrol Programı

  
Stoklarınız Buharlaşmasın
 Bilgilenmek için TIKlayın
Nasıl satın alınır       
21 gün ücretsiz Ömür boyu kullanım 57 TL x 6 taksit
 stok kontrol resimlerini görmek için tıklayın
Stok kontrol programı ürün, malzeme, hammadde, mal ve her türlü stoğun kolayca izlendiği, genel amaçlı, basit stok takip programıdır. Depo, ambar,  atölye, servis, tamirhane, fabrika, şirket, dükkan, market ve ofiste kullanılır. Tam sürüm stok takip programı ücretsiz olarak İnternet’ten indirilir, 21 gün, bedava kullanılır. Resimli kullanım kılavuzu ile stok programı hemen kullanılmaya başlanır. Bir malzeme nereden, ne kadar, ne zaman, kaç liradan alınmış, iskonto var mı gibi sorularınıza anında ve kolayca cevap arıyorsanız EFES Stok Kontrol programı bu iş için biçilmiş bir kaftandır. Bu stok programında, benzer şekilde, bir ürün ne zaman, ne kadar, nereye gönderilmiş, nereye kaç liradan satılmış, kim teslim almış, kim teslim etmiş sorularına cevap alırsınız.
Kolay Ekonomik Kaliteli
 
Stok mevcutları Stok hareket raporu Asgari stok uyarısı
Stok değerleme Depo sayımı Barkod okuyucu kullanımı
Depo giriş ve çıkış fişi Özel ekler Teslim eden teslim alan
Stok rezervasyonu Kime ne gitmiş Stok raf ve çekmecesi
Sınırsız stok kartı Kimden ne gelmiş Excel'den alma ve verme 
           
 
 Programı indirmek için tıklayın
 
Program deneme sözleşmesini okumak için   tıklayın
 
 
İlgili programlar
Fatura Kesme
İrsaliye ve Fatura
Ön Muhasebe
İrsaliye Fatura Cari
Diğer programlar
Az ve kolay iş ama bir çok rapor:  Ürün, malzeme giriş ve çıkış işlemlerini, kolayca bilgisayarınıza kaydetmeniz yeterlidir. EFES stok programı bu bilgilerden yararlanarak, size çeşit çeşit rapor hazırlar. Stok yönetimi için bu raporlar hayati öneme sahiptir. EFES Stok Kontrol en iyi stok takip programı arayanlar içindir. Kağıda depo fişini yazdırma: Depo stok giriş ve çıkışlarını, istediğiniz zaman kağıda yazdırarak, teslim alan ve teslim edene imzalatıp bu fişleri saklarsınız.
Her türlü giriş çıkış: Gelen ve giden stokların tipleri çeşit çeşittir. Satın alma, satış, emanet, üretim, tamirat, ıskarta, sayım farkı vb gibi. Programda bu tiplerin hepsi mevcuttur.
 
Stok hareket raporu: Seçtiğiniz ürün veya malzemenin tüm hareketlerini veya istediğiniz tipteki hareketlerini gösterir. Belli bir zaman aralığındaki hareketleri, belli bir müşteri veya tedarikçiye ait olan giriş çıkışları görebilirsiniz.
Stok mevcutları ve değerleri raporu: Depo stok, ambar stok ve dükkan stoklarında hangi üründen ve malzemeden ne kadar var, değerleri nedir, emanet(konsinye) gönderilen stoklar, rezervasyon ile ayrılmış stoklar nelerdir bütün bunları gösterir. Stok değerleme yöntemi ortalam birim maliyetidir. Stok yönetimi için gerekli bir rapordur.
Asgari stoklar: Asgari stok miktarı, ticari veya üretim faaliyetleri sırasında, bir stoğun mevcutlarda yeteri kadar olmaması durumunda doğacak aksaklıkları önlemek için, her zaman bulundurulması gereken miktara denir. Asgari miktara emniyet stoku veya emniyet stoğu da denmektedir. Asgari stok miktarını stok yönetimi belirler. EFES stok programında asgari stok miktarının altına düşen stokları gösteren rapor vardır. Ayrıca depo giriş ve çıkış işlemi sırasında bir stok asgari stok miktarının altına düşerse, program anında uyarı mesajı verir.
 
CEBİT ziyaretçilerine teşekkürler...
Diğer raporlar: Depo stok sayımı, stok envanteri, fatura(KDV)/fiş listesi, stok hareket özet raporu, barkod etiket listesi ekranlarında çeşitli parametreleri tıklayarak tüm bilgi alma ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.
Barkodla market fişi: Marketlerde gördünüz gibi barkod okuyucu kullanarak satış fişi hazırlanabilirsiniz. Depo giriş ve çıkış fişlerinde barkod kullanabilirsiniz.
Rezervasyon: İstediğiniz stoğu istediğiniz müşteri için istediğiniz kadar rezerve ayırabilir ve rezervasyonları izleyebilirsiniz. 
Sınırsız stok kartı: İstediğiniz kadar ürün ve malzeme kartı açabilirsiniz.
Depo stok kontrol: Depodaki ürün ve malzeme stok takip için ideal bir programdır. Fiyat girişi zorunlu değildir. İster barkod kullanarak veya kullanmayarak giriş, çıkış yapar ve depo stok mevcutlarını takip edersiniz.
Raf no: Her stok yerini raf veya çekmece numarası ile belirlersiniz.
Ambar stok kontrol: Ambarlardaki ürün ve malzeme stok kontrolü için ideal bir programdır. Fiyat girişi zorunlu değildir. İster barkod kullanarak veya kullanmayarak giriş, çıkış yapar ve ambar stok mevcutlarını takip edersiniz.
Sınırsız müşteri kartı: İstediğiniz kadar müşteri ve tedarikçi için hesap kartı açabilirsiniz.
 
Stoklarınız buharlaşmasın : Stoklarınızı yakın takibe almak için EFES stok takip programı ile her türlü giriş ve çıkışı bilgisayara kaydedersiniz. Bu yetmez, depo stoklarını belli aralıklarla saymanız da gerekir. Bilgisayar sonuçları ile depo sayımları bir birini doğruluyor mu, kontrol etmelisiniz. EFES Stok Kontrol programı depo stok sayımını kolay ve doğru olarak yapabilmeniz için ‘Depo Sayım Raporu’ ile size yol gösterir. Depo sayım farklarını kayıt altına alıp inceleyerek hangi stok depoda olduğundan az, hangi stok depoda olduğundan fazla olduğunu ortaya çıkarırsınız. Hataların sebeplerini ortaya çıkararak gerekli önlemleri alırsınız. Programdan alacağınız sayım farkı raporu ile, tekrar eden hatalı stok sonuçlarını yakın takibe alır ve kısa sürede stok buharlaşmasını önlersiniz . Stok koordinasyonu: Diyelim ki bir veya daha fazla yerde şubeniz var ve şubelerde de malzeme ve ürün stoklarınız var. Siz şubelerdeki stokların mevcutlarını her gün izlemek ve stokların şubeler arasındaki koordinasyonu sağlamak istiyorsunuz.
Şube stoklarının kontrolü: Şubelerde EFES Takip Programının kullanarak her şube kendi stoklarını sağlıklı şekilde kontrolünü yaparken, bilgisayar ağı kurdurarak, merkezdeki EFES Stok Takip programı ile de şubelerde ne oluyor ne bitiyor kontrol edebilirsiniz.
Şube veri transferi: Merkez ve şubelerinizi birbirine bağlayan bilgisayar ağınız yok ise, sizin için hazırlayacağımız şube veri transferi modülü ile merkezden şubeleri izleyebilirsiniz.
 
Excel'de stok takibi: Müşterilerimizin büyük çoğunluğunu, Excelde stok takip yapmaya çalışanlar oluşturuyor. Onlar Excelde stok takibi yapmaya çalışırken, büyük zaman harcamalarının yanında, gözden kaçan bir şeyin sebep olduğu zararları yaşayarak görüyorlar. EFES Stok Kontrol programı ile bu işin ne kadar kolay olduğunu ve bu stok takip programının kullanıcı hatalarını çok azalttığını yaşayarak görüyorlar.  Excel’den aktarma: Excel’deki kullandığınız stok kartlarını, kontrollü bir şekilde, EFES Stok Kontrol programına kolayca aktararak zahmetsiz geçişi yapabilirsiniz.
Excel’e aktarma: Bu stok takip programındaki raporları ekran ve kağıda alabildiğiniz gibi, bir MS Excel dosyaya da aktarabilir ve raporu kendi özel amaçlarınız doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.
 
Mevcudu negatif stok: Çok kere, bilmeden veya günlük telaş içersinde kullanıcılar yeteri kadar stok olmadan depodan çıkış yaparlar. Veya dikkat eksikliğinden, hatalı stok seçimi yaparlar. Bu durumda bazı stokların depo mevcutları sıfırın altına düşer. Biz programcı olarak bir stoğun mevcut miktarın sıfırın altına düşmesini rahatlıkla engelleyebiliriz. Ama bu durumda acil yapılması gereken işler aksayabilir. Acil durumda işleri aksatmamak, ama negatif stokların da bir an önce düzeltilmesi için, EFES Stok Kontrol programında birkaç çare vardır. A) Stok kartı ekranında, depo giriş fişinde ve depo çıkış fişinde bir stok negatif miktara düşmüş ise uyarı mesajı ekrana gelir. B) Kullanıcı depo mevcutları raporundaki parametre seçimi yaparak, mevcudu sıfırın altına düşmüş stokların listesini alarak gerekli düzeltmeleri yapar.
Özel Ek:Programa kendinize has özel ek yaptırmak isterseniz ücreti karşılığı yapıyoruz. Örneğin İnternet'ten satış yapıyorsanız, stok mevcudu bilgilerinizi internet sitenize yükleme seçeneği eklemek gibi. 1987'den beri yazılım tecrübemiz ile size has çözüm üretiyoruz
Kolay kullanım: EFES stok programı, bilgisayar tecrübesi olmayanların dahi kullanması için basit şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcının hata yapması durumunda ekrana uyarı mesajı gelir. Ayrıca ilgili ekranda neyin nasıl yapılacağı detaylı olarak anlatılmıştır. Yani program kendisini kullanıcıya anlatmaktadır.
Öğretmen içinde: Stok takip programını kullanmayı, kendi kendinize, programın içindeki resimli öğretimden ve ayrıca her ekrandaki yardım düğmesi ile istediğiniz an öğrenebilirsiniz.
 
İster işte, ister evde: USB anahtar bellek nerede takılı ise program orada çalışır. Eve iş götürenlerdenseniz USB anahtar belleği güvenli çıkarıp evinize götürün. Orada programı kullanın. USB anahtar bellek güvenilir yedekleme yeridir. Bilgileri onunla istediğiniz yere aktarırsınız. İsterseniz güvenli çıkarıp programı kilitlersiniz.
 
Barkod kullanımı: Bu stok takibi programında, depo işlemleri sırasında, istenirse, standart bir barkod okuyucu kullanılır. Böylece hatasız ve süratli bilgi girişi sağlanır.
Çok terminalde kullanım: EFES Stok Kontrol ve takip programı MS Windows altında çalışır. Tek veya çok terminalli kullanılır. Çok terminalli kullanırken ana bilgisayar sıradan bilgisayar olabileceği gibi, bir sunucu(file server) da olabilir.
Peşin fiyatına 6 taksit: Beğenirseniz stok programını Maximum ve Bonus taksit kartı ile kargo ücreti dahil, peşin fiyatına 57TL x 6 taksit satın alabilirsiniz  
  
 

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

Güncelleme tarihi:23/2/2016