EFES Üretim Kontrol * ÖMÜR BOYU 136 TL x 6 Taksit * Denemesi BEDAVA*
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Üretim Takip Programı

 Satın almak için TIKlayın

21 gün ücretsiz kullanın

Ömür boyu kullanım 136 TL x 6 taksit

   
Ürün reçetesi ve maliyeti Üretim raporu
 
Üretim malzeme ihtiyacı Üretim maliyeti raporu
 
Fason üretim raporu Usta ve makine üretim raporu
 
 Programı bedava yükleyip 21 gün bedava kullanmak için şimdi tıklayın Program deneme sözleşmesini okumak için   tıklayın
 
 
İlgili programlar
Üretim Ticari
Üretim Planlama
 
Tüm programlar
     
Üretim Takip Programı Nedir?
EFES Üretim Takip programı üretim yapan fabrika, atölye ve imalathanelerde, üretimi ve üretimde kullanılan malzemeleri, üretimin yapıldığı makine ve tezgahları, üretimin kim tarafından yapıldığını takip etmeye yarar. Ayrıca stok kontrol işlerini de yapar. Üretim işlerini takip etmek için malzeme alımı, üretim kaydı ve sevkıyat gibi günlük işler, depo fişi olarak programda kaydedilir. Sonra çok sayıda rapor çeşitli şekillerde programdan alınır. Yöneticiler raporlara bakarak üretime yön verirler. En iyi üretim takip programıdır.
Üretim reçetesi ve maliyeti 
Bilgisayar dünyasında üretim takip denildiğinde akla ilk gelen, ürün malzeme reçetesi ve reçeteye göre birim maliyeti olur. EFES Üretim Takip programında bir ürün veya yarı ürünün imalatında kullanılan ham madde, malzeme, yardımcı malzeme, işçilik ve genel giderler belirlenerek reçete düzenlenir. Reçetedeki kullanım miktarları ve malzeme fiyatlarına göre program birim ürün maliyetini anında bulur.
Üretim raporu
EFES Üretim Takibi programı günlük üretim kayıtlarından yararlanarak, başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman ve parametrelere göre, üretim raporlarını hazırlar.
Harici fason takibi
Üretim sırasında dahilde değil de dışarıda fason olarak yaptırılan işler de takip edilir. Seçilen harici fason firmasına hangi malzemelerin gönderildiği ve oradan hangi yarı ürün veya ürünlerin geldiği kontrol edilir.
Malzeme ihtiyacı - Eksik malzemeler
Üretimini düşündüğünüz ürün için deponuzda yeteri kadar ham madde ve malzeme var mı kontrol etmek isterseniz EFES Üretim Takip programından yararlanırsınız. Program size eksik malzemelerin miktarını gösterir.
Üretim maliyeti
Yaptığınız üretimlerin maliyet fiyat ve tutarlarını, zaman ve diğer parametre seçimleriyle, yeni ve karmaşık işlemler yapmadan, sadece fareyi tıklayarak rapor olarak anında elde edersiniz.
Makinelerdeki üretim 
Üretimde kullanılan makine veya tezgahlarda dilediğiniz zaman aralığında, hangi ürünlerin, ne kadar üretildiğini, ek bir işleme gerek kalmadan, günlük kaydedilmiş üretim bilgilerinden yararlanarak anında karşınızda görmek isterseniz EFES Üretim Takip programından yararlanırsınız.
Bir ustanın üretimi
Diyelim ki bir ustanın, dilediğiniz zaman aralığında dilediğiniz ürünlerden veya tüm ürünlerden ne kadar ürettiğini görmek istiyorsunuz. EFES Üretim Takip programında yapanız gereken sadece farenizi tıklamaktır. Program günlük üretim kayıtlarına bakarak olan biten işleri karşınıza getirir.
Stok kontrol
Üretim takip işlemlerinin sağlıklı yürütülebilmesi için, işletmenizdeki üretime verilen malzeme ve ham madde ve yardımcı malzemelerin stok mevcutları sağlıklı olmalıdır. EFES Üretim Takip programında stokları doğru ve hatasız takip edebilmek için gerekli işlemler de vardır. Her an, hangi stoktan ne kadar var, nereden gelmiş nereye gitmiş, kim almış kim vermiş, fiyatı nedir, ıskonto alınmış mı, ıskartaya ayrılmış mı, asgari stok seviyesinin altına düşen stoklar hangileri gibi bir çok sorunun cevabını da bulursunuz.
ISO belgesi
EFES Üretim Takip yazılımından alınan kağıt raporlar ISO belgesi olarak kullanılır. Bu üretim programını kullanarak hem güncel sorunları kolayca aşar hem de gelecek için hazırlanırsınız.
Özel ek
Programa kendinize özel ek yaptırmak isterseniz onu da karşılıyoruz. 1987'den beri üretim yazılımı tecrübemiz ile küçüklü büyüklü her işletme ve deneyimli veya deneyimsiz yöneticiler ve girişimciler için çözüm üretiyoruz.
Peki... ya destek
Programı nasıl kullanmaya başlayacağınız,  akıcı, anlaşılır bir dille ve örneklerle programın içindeki kullanım kılavuzda yazıyor. Ayrıca her ekranda neyi nasıl yapacağınız tek tek anlatılıyor. Yani destek istediğiniz an yanınızda. Türkiye'nin neresinde olursanız olun sizin bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp beraber çalışabiliyoruz.
Teknik bilgiler
EFES Üretim Takip programı MS Windows 10, 8, 7 ve XP'de çalışan en iyi üretim programıdır. Tek kişi veya aynı anda çok kişi aynı bilgileri paylaşarak kullanabilir.
Barkod kullanımı hazır: Depo giriş ve çıkış fişinde hatasız ve süratli bilgi girişi yapmak için, ek modüle gerek kalmadan barkod okuyucunuzu kullanırsınız.
 
Deneyerek öğrenin
Program gerçek MS Windows mimarisi ve tıklarım görürüm yaklaşımı ile hazırlanmıştır. Programı kullanırken karşınıza pek çok öğretici bilgi gelir. Neyi nasıl yapacağınız ekranda gösterilir. Programın içinde kullanım kılavuzu vardır.
Denemesi bedava
Programı şimdi internetten ücretsiz indirip, 21 gün bedava tam sürüm, istediğiniz sayıda bilgisayarda, aynı anda veya farklı zamanlarda kullanın.
Kullanıma hazır
Programı İnternet’ten indirip bilgisayara kurmanız en fazla 5 dakikadır. Hemen kullanmaya başlarsınız.
Programı satın almak
Programı bedava kullandıktan sonra beğenirseniz 690 TL+ %18 KDV veya peşin fiyatına 136 TL x 6 taksit satın alırsınız.
  
 

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

Güncelleme tarihi: 8/12/2017