EFES Sipariş Üretim Programı *136 TL X 6 taksit* Denemesi BEDAVA*
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Sipariş Üretim - Üretim Yazılımı

 
 Satın almak için TIKlayın
21 gün ücretsiz kullanın Ömür boyu kullanım 136 TL x 6 taksit
 ÖNCE 'Program deneme sözleşmesini' tıklayıp doldurun ve SONRA indirmek için tıklayın
Programı bilgisayarınıza ücretsiz indirmek için deneme sözleşmesini okudum kutusunu tıklayıp doldurun ve BEDAVA İNDİR düğmesini TIKlayın
Program deneme sözleşmesini okumak için TIK layınız  
  İLGİLİ PROGRAMLAR
 Üretim Ticari
  Üretim Planlama
 
TÜM PROGRAMLAR 
 
 
 
   
Ürün Reçetesi Ürün Maliyeti Malzeme İhtiyacı
İş Emri Üretim Raporu Üretim Maliyet Raporu
Teklif Takibi Sipariş Takibi Stok Kontrol
Ürün Firesi Barkod Kullanımı ISO Belgesi
İrsaliye ve Fatura Deneyerek Öğrenin Denemesi Bedava
     
Üretim Programı Nedir?
EFES Sipariş Üretim programı bilgisayarda sipariş ve üretim takibi yapan bir üretim yönetimi programıdır. Kullanımı kolay ve pratiktir. Bu üretim programında çok çeşitli üretim raporu ve üretim maliyet raporu vardır. Üretim yönetimi kararlarını süratle ve doğru olarak vermenizi sağlar. EFES Sipariş Üretim programı, bilgisayar kullanarak üretim takibi yapmak isteyen firmalar için, uzun yılların üretim yazılımı deneyimleriyle geliştirildi. Bilgiye dayanan yönetim kararları başarıya giden yolunuzu açar.
Hemen Kullan
Programı İnternet’ten indirip bilgisayara kurmanız toplam 5 dakikanızı alır. Hemen kullanmaya başlarsınız.
Deneyerek Öğrenin
Program gerçek Windows mimarisi ve tıklarım görürüm yaklaşımı ile hazırlanmış bir üretim yazılımıdır. Programı kullanırken karşınıza pek çok öğretici bilgi gelir. Neyi nasıl yapacağınız ekranda gösterilir. Programın içinde kullanım kılavuzu da vardır. Böylece EFES Sipariş Üretim yazılımını deneyerek, üretim yönetimi işlerinizi kısa sürede öğrenir ve kavrarsınız.
Ürün Reçetesi
Bir stoğun üretiminde kullanılan malzemelerin miktarları ve fiyatı ürün reçetesi ekranında kayda geçilir. Ürün firesi ve  malzemeye ait özel fire oranı ürün reçetesinde yer alır.
Ürün Maliyeti
Ürün maliyeti ürün reçetesi girişi sırasında otomatik olarak hesaplanır. Ürün reçetesi üzerinde oynayarak, ürün maliyetini düşürme çalışmaları yapılır.
İş Emri
Üretim iş emri, üretim reçetesinden yararlanılarak hazırlanır. İş emrinde üretim miktarı, üretim tarihi, parti no, usta adı ve makine kodu vardır. İş emri kağıda yazdırılarak imalata gönderilir.
Üretim Fişi
İş emri tamamlandığı ve imalat yapıldığı zaman, bir tık ile üretim fişi olarak kaydedilir. Bu kayıt sırasında üretilen stok depoya otomatik girer ve iş emrindeki kullanılan malzemeler de otomatik olarak depo mevcutlarından düşer.
Malzeme İhtiyaç Hesabı
Bir üründen istenen miktarda üretmek için gerekli olan malzeme ihtiyaç hesabı program tarafından anında yapılır. Kullanılacak malzemelerin depodaki mevcutları ve malzeme ihtiyaç listesi bir TIK ile ekrana gelir.
Üretim Raporu
Çeşitli parametrelerle alınan üretim raporu vazgeçilmez yardımcınız olur. Hangi üründen ne zaman, ne kadar, kim tarafından ve hangi makinede üretildi şeklindeki sorularınıza bir TIK ile cevap bulursunuz. Üretim yönetimi için gerekli bilgiler anında karşınıza gelir.. Üretim raporu olarak usta ve makine verimleri de bir TIK ile karşınıza gelir.
Üretim Maliyet Raporu
Yapılan her parti üretim maliyeti bu üretim raporunda görülür. Üretim yönetimi, bu hayati önemi olan üretim maliyet raporu ile firmasının gücüne güç katar. EFES Sipariş Üretim yazılımında aşağıdaki modüller de vardır.
Sipariş Modülleri
Programda satış ve satın alma siparişleri de takip edilir, ama zorunlu değildir. Teklif toplama işlemi ile başlayan satın alma süreci depo giriş fişi ile sonuçlanır. Bu modülden alınan raporlar satın alma yönetimini kolaylaştırır. Satış sipariş  modülünde, müşterilerden gelen istekler için hazırladığınız teklifleri bilgisayara kaydedersiniz. Kabul edilen teklif bir tık ile satış siparişine çevrilir. Depo çıkış fişi ile satış siparişi sonuçlanır. Satış raporları yönetimin başlıca bilgi kaynağıdır. Kullanılması zorunlu değildir.
Stok Kontrol
EFES Sipariş Üretim programı aynı zamanda stok kontrol işlerini de yapar. Depo mevcutları, eksilen stok uyarısı, stok hareket raporu, asgari stoklar ve diğer raporlar bir TIK ile ekrana gelir.
 İrsaliye ve Fatura Kesme
İsterseniz sevk irsaliyesi kesersiniz. Kendinize uyan irsaliye ayarını yapasınız. Kesilen irsaliyeyi tıklayarak, anında, onun faturasını da ayrıca kesersiniz. Kendi faturanıza uyan ayarları kendiniz yaparsınız.  
 Barkod Kullanımı
Bu üretim programında, depo işlemleri sırasında, istenirse, standart bir barkod okuyucusu kullanılır. Böylece üretim programında hatasız ve süratli bilgi girişi sağlanır.
ISO Belgesi
EFES Sipariş Üretim yazılımından alınan kağıt raporlar ISO belgesi olarak kullanılır. Bu üretim yönetimi yazılımını kullanarak hem gününüzdeki sorunları aşar hem de gelecek için hazırlanırsınız.
Teknik Bilgiler
EFES Sipariş Üretim programı MS Windows altında çalışır. Tek veya çok terminalli kullanılabilir. Çok terminalli kullanırken ana bilgisayar sıradan bilgisayar olabileceği gibi, bir sunucu(server) da olabilir. Bilgisayara bağlı bir yazıcı olmadan da çalışır. Bilgisayara takılı faks modem kartı var ise müşteri veya tedarikçinize göndereceğiniz raporu kağıda yazdırmadan, direk bilgisayardan, faks olarak gönderirsiniz.
Bilgiler Avucunuzda
Programla beraber USB anahtar bellek hediye ediyoruz. İşinizde kullandığınız program bilgilerini USB belleğe yedek alıp, evinizde veya seyahatte de kullanabilirsiniz. USB bellek baş parmak büyüklüğündedir ve avucunuza sığacak kadar küçüktür.
Özel Ek
Programa kendinize has özel ek yaptırmak isterseniz onu da karşılıyoruz. 1987'den beri üretim yazılımı tecrübemiz ile her kes için çözüm üretiyoruz.
Peki... Ya Destek
Programı nasıl kullanmaya başlayacağınız,  akıcı, anlaşılır bir dille ve örneklerle programın içindeki kullanım kılavuzda yazıyor. Ayrıca her ekranda neyi nasıl yapacağınız tek-tek anlatılıyor. Yani destek istediğiniz an yanınızda. 
Denemesi Bedava
Programı şimdi İnternet'ten ücretsiz indirin ve orijinal haliyle 21 gün  boyunca hiç bir ücret ödemeden kullanın. Beğenirseniz ömür boyu kullanım lisans ücreti(690 TL+%18KDV ),  peşin fiyatına 136 TL x 6 taksit.
 

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi:28/10/2013