EFES İrsaliye Fatura Programı *490TL* Denemesi BEDAVA
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES İrsaliye Fatura Programı

  
 Satın almak için TIKlayın
     
21 gün ücretsiz kullanın Ömür boyu kullanım 96 TL x 6 taksit
 Programı indirmek için tıklayın
Programı bilgisayarınıza ücretsiz indirmek için deneme sözleşmesini okudum kutusunu tıklayıp doldurun ve BEDAVA İNDİR düğmesini TIKlayın
Program deneme sözleşmesini okumak için TIK layınız  

 
 
İlgili programlar 
İrsaliye Fatura Cari 
Fatura Kesme  
Stok Kontrol 
Ön Muhasebe
Tüm programlar

EFES İrsaliye Fatura programı ile irsaliye kesilir ve ayrı olarak fatura kesilir. Stok takibi yapılır. İstenirse sadece irsaliye kesilir.
Aynı faturada %0, %8 ve %18 gibi çeşitli KDV oranları ile faturada kesilir. İrsaliyeye ve faturaya istediğiniz gibi açıklayıcı not yazma olanağınız vardır.
İrsaliye ve fatura kağıtları cilt, tam boy delikli ve yarım boy delikli kağıt olabilir. İsterseniz şeritli yazıcı,  isterseniz mürekkepli yazıcı ve isterseniz lazer yazıcı kullanırsınız. EFES İrsaliye Fatura programı Windows uyumlu her marka yazıcı ile kullanılır.
Bu irsaliye programında standart irsaliye ve fatura ayarları  vardır. Ama siz isterseniz kendi irsaliye ve fatura ayarlarınızı kendiniz yaparsınız.
Stokları hatasız ve süratli yazabilmek için, isterseniz barkod okuyucusu kullanırsınız. EFES İrsaliye programı ile isterseniz stok kontrol işlerini de yaparsınız. Stok rezervasyonu yapma ve konsinye stok takibi olanağı vardır.
Bu irsaliye programında  çeşitli raporlar vardır. Aldığınız ve ödediğiniz KDV raporu, kar zarar raporu, envanter, stok ekstresi ve depo sayımı raporunu bir düğmeyi tıklayarak alırsınız. Çeşitli seçimler yaparak istediğiniz her bilgiyi elde edersiniz.
Acemilerin bile kullanacağı kadar kolay bir irsaliye programıdır. Her ekranda yardım düğmesi vardır Tıkladığınızda  o ekranda neyi nasıl yapacağınızın açıklaması karşınıza gelir.  Destek her an yanınızdadır.
Bu irsaliye programı ile beraber verilen USB anahtar belleğe bilgilerinizi yedeklemek için bir düğmeyi tıklamanız yeterlidir. USB belleği cebinizde taşıyarak istediğiniz her yerde programı kullanırsınız.
EFES İrsaliye Fatura programı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Aynı program ile birden fazla firmanın işleri ayrı-ayrı yapılabilir.
1987'den beri biriktirdiğimiz deneyimlerimizle size özel eklemeler yapılır.
 
İrsaliye kesme programı Fatura kesme programı Kendi irsaliyenize uyum
Barkod kullanımı Kar zarar raporu Kendi faturanıza uyum
Faturası kesilmemiş irsaliyeler Çeşitli KDV raporu Stok kontrol
Rezervasyon Envanter Size has, özel ekler
 


ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi:12/9/2018