EFES Cari Hesap Programı *** Denemesi BEDAVA *** Ömür boyu 77 TL x 6 taksit
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Cari Hesap Programı

 Bilgilenmek için TIKlayın
Nasıl satın alınır      
21 gün ücretsiz   Ömür boyu kullanım 77 TL x 6 taksit
 
 Tanıtım resimlerini görmek için TIKlayın
Kolay Ekonomik           Kaliteli
 
Alacak Borç Listesi - Mizan Cari Hesap Ekstresi ve imeyil
Çek Senet ve Nakit Akımı Personel, Banka Hesabı ve Kasa Defteri
Excel'den alma Excel'e verme Veresiye Takip Defteri
e-posta ile gönderilen raporlar İşte, seyahatte ve her yerde
 
 
 Programı indirmek için tıklayın
 
Program deneme sözleşmesini okumak için    tıklayın
 
 
 
İlgili programlar
Ön Muhasebe
İrsaliye Fatura Cari
Taksitli Satış
Stok Fatura Cari Taksit
Üretim Ticari
   
EFES Cari Hesap programı kimden ne kadar alacağınız var, kime ne kadar borcunuz var, hesapların dökümü nedir sorularına cevap verir. Ayrıca kasa defteri, çek, senet ve vadeli işlemler için ‘Para Akış’ raporu da vardır. Kullanımı kolay, en iyi cari hesap programıdır. Önce programdan alınan raporları sonra da kullanım esasını görelim.
Mizan
Borçlu veya alacaklı cari hesapları bir TIK ile gösteren rapordur. Bir başka deyişle mizan, kimden ne kadar alacağınız ve kime ne kadar borcunuzun olduğunu gösteren sade, anlaşılması kolay bir rapordur. Mizanda sadece müşteri, tedarikçi, personel ve banka hesaplarını seçmek veya tümünü görmek de mümkündür. Mizandaki bir cari hesabın dökümünü alıp incelemek istediğinizde, o cari hesabı TIKlamak yeterlidir.
 İsterseniz mizanı Excel tablo olarak da alırsınız.
Hesap Ekstresi
Hesap özeti de diyebileceğimiz bu raporda bir müşterinin hangi tarihte kaç para borçlandığını, hangi tarihte ne kadar ödeme yaptığını, ödemelerinin nakit, çek, senet vb gibi olup olmadığını, işlemin açıklamasını ve cari hesabın borçlu veya alacaklı olduğunu görürsünüz. Cari hesap ekstresi aynı zamanda ödeme ve tahsilat analizini de gösterir. Cari hesap ekstresi kaydettiğiniz cari işlemlerin dökümünden ibarettir.
 İsterseniz mizanı Excel tablo olarak da alabilirsiniz.
Kasa Defteri
Kasanıza giren ve kasanızdan çıkan paraların nereye gittiğini, nereden geldiğini ve sonuçta kasanızda kalan parayı, gün ve gün gösteren rapordur. İsterseniz detaya girmeden günlük kasa toplamlarını bir satırda görebilir ve istediğiniz günü TIKlayarak detayını araştırabilirsiniz. İncelediğiniz bir işlemi düzeltmek için onu  TIKlamanız yeterli olur.
Nakit Danışmanı
EFES Cari Hesap programında ‘Çek Senet ve Nakit Akımı’ adlı bir rapor vardır. Nakit para akışınız konusunda size danışmanlık yapar. Cari işlemlerde ödeme vadesi kaydedilmiş olanlar bu raporda gelecek paralar veya gidecek paralar olarak görülür.
 İsterseniz bu raporu Excel tablo olarak da alırsınız.
Kullanım Esasları

EFES Cari Hesap programında çalıştığınız firmalar için bir kereliğine birer hesap kartı açılır. Daha sonra, alım, satış, tahsilat veya ödemeler için cari işlem kaydı yapılır. Evet kullanım esası bu kadar basittir. Para birimi olarak ya TL ya da döviz kullanılır.

Hesap Kartı ve Müşteri Fihristi
Mal veya hizmet sattığınız firma veya kişileri, ürün veya hizmet aldığınız şirketleri, banka hesaplarınızı, çalıştırdığınız personeli ve izlemek istediğiniz harcama konularını bilgisayara tanıtma işine ‘Hesap Kartı’ açma diyoruz. Bir firma için bir hesap kartı bir kereliğine açılır. Hesap kartında firmanın adından başka adresi, telefonu, faksı, vergi dairesi, oradaki ilgili kişinin adı, cep telefonu ve diğer bilgiler de vardır. Ama adının dışındakileri girmeseniz de olur. Bu cari hesap programı ile istediğiniz kadar detaya inebilirsiniz. Sınırsız hesap kartı açarsınız.
Müşteri Fihrist: Hesap kartı için girdiğiniz bilgileri bir müşteri fihrist defteri şeklinde de kullanırsınz.
 İsterseniz hesap kartlarınızı Excel dosyasından bu programa aktarırsınız.
 
Cari İşlem
Genel olarak firmalar ticari faaliyetlerinde, belli başlı 4 işlem yaparlar. Mal veya hizmet satın alırlar ve satarlar. Satın aldıkları şeyler için ödeme ve yaptıkları satışları için de müşterilerinden tahsilat yaparlar. İşte bu alım, satım, tahsilat ve ödeme işlemlerinin bilgisayara kayıt edilmesine ‘Cari İşlem’ diyoruz.
 Çek ve Senet
Aldığınız ve verdiğiniz çek ve senetleri cari işlem olarak kaydersiniz. Program kayıtlı çek ve senetleri çek ve senet raporu olarak karşınıza çıkarır.
Teknik Bilgiler
EFES Cari Hesap programı MS Windows altında çalışır. Tek veya çok terminalli kullanılabilir. Çok terminalli kullanırken ana bilgisayar sıradan bilgisayar olabileceği gibi, bir sunucu(server) da olabilir. Bilgisayara takılı bir yazıcı olmadan da çalışır. Bilgisayara takılı faks modem kartı var ise hesap ekstresi kağıda yazdırmadan, direk bilgisayardan, müşterinize faks olarak gönderilebilir.
Hesaplar Avucunuzda
Programla beraber 8 GB USB anahtar belleği ücretsiz veriyoruz. İşinizde kullandığınız EFES Cari Hesap programını, bilgileri USB belleğe yedek alıp, evinizde veya seyahatte de kullanabilirsiniz. USB bellek baş parmak büyüklüğündedir ve avucunuza sığacak kadar küçüktür.
Peki... Ya Destek
Programı nasıl kullanmaya başlayacağınız,  akıcı, anlaşılır bir dille ve örneklerle programın içindeki kılavuzda yazıyor. Ayrıca her ekranda neyi nasıl yapacağınız tek-tek anlatılıyor. Yani destek her an yanınızda.
Denemesi Bedava
Şimdi programı, orijinal haliyle, 21 gün  boyunca, hiç bir ücret ödemeden, hiç bir taahhüte girmeden kullanmak için yukarıdaki yeşil, üzerinde 'Tıkla çalıştır bedeva kullan' yazan düğmeyi tıklayın.
  
.
   

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi: 05/01/2018