Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Paket Programına Özel Ek Nasıl Yapılır?

 
Bu belge Efes paket programına özel ek yaptırmak isteyen İnternet ziyaretçileri için hazırlanmıştır.
EFES paket programında olmayan yeni bir rapora ihtiyacınız olabileceği gibi programdaki rapora bir şey ekletmek istiyor da olabilirsiniz. İsteklerinizi belirten yazıyı hazırlayıp, e-posta veya msn ile bize gönderin. Sizden gelen isteği hemen değerlendirip fiyat teklifimizi size gönderelim. Ama siz bizle sesli olarak görüşmek istiyorsanız önce istek yazınızı gönderin sonra bizi arayın lütfen. Sizinle tanışıp konuşmaktan memnun oluruz.
EFES Paket Programına Özel Ek
Paket programlar genel ihtiyaçları karşılamak için üretilir. Biz de KOBİ’lerin bilgisayar programı ihtiyaçlarını, ürettiğimiz çeşitli paket programlarla karşılıyoruz. Bizim paket programlarımızı kullanan müşterilerimiz, onları önce ücretsiz olarak kullanır, beğendikten sonra satın alırlar. Ama bazı müşterilerimiz kendi işlerinin özelliğinden dolayı veya programa ek yapıldığında, ondan daha fazla yararlanacaklarını düşündükleri için özel ek isterler. Bizler de 30 yıllık tecrübemizle müşterimize özel çözümler teklif ederiz. Bu özel ekleri yaparken biz ve müşterimiz özel bir çalışma yaparız. İşte şöyle:
Önce Raporları İnceleyin
Özel ek istemeden önce paket programımızdaki raporları inceleyin. O raporların sizin için ne yarar sağlayacağını belirgin olarak görebilmek için günlük işlerinize ilişkin birkaç örnek kayıt yapın. Sonra menü seçeneklerindeki her bir rapora göz atın. Ama tüm raporları incelemeden karar vermeyin. Programlarda rapor almayı çok kolay ve hızlı hale getirdik. Karşınıza gelen rapor ekranlarında ‘Ekran’ düğmesini tıklamanız yeterlidir. Daha sonra parametrelerden birisini, örneğin tarih aralığını, hesap adını, stok adını seçip raporu tekrar ekrana getirip inceleyin. Her rapor ekranındaki, üzerinde sarı soru işareti olan ‘Yardım’ düğmesini tıkladığınızda karşınıza rapordan nasıl yararlanacağınızı anlatan açıklamalar gelir
Birinci Sonuç: Ek Yaptırmak İstediğiniz Rapor Adı
İşte bu inceleme sırasında hangi raporda size göre eksik veya fazla var ise o ekranın(menü seçeneğinin) adını ve istediğiniz ek veya değişikliğin nereye nasıl gelmesini istiyorsanız onu bize bildirin yeter. Örneğin ‘... menü seçeneğindeki rapora ... şeklinde bir sütün(kolon) eklenmesi’ gibi.
İkinci Sonuç: Yeni Rapor İsteğiniz
Diyelim ki menü seçeneklerindeki raporları incelediniz ve sizin isteğinizi karşılayan özel bir veya daha fazla sayıda raporu menü seçenekleri arasında görmek istiyorsunuz. Bu durumda raporda nelerin olması gerektiğini anlatan bir yazı yazın. Daha da iyisi örnek rapor şeklini Excel veya Word belgesi olarak hazırlayıp bize gönderin.
Size Kaç Liraya Mal Olur?
Yukarıda önerdiğimiz şekilde hazırlanmış bir belgeyi bize göndermenizden sonra, isteklerinizin kapsamına göre en geç 24 saat sonra ya fiyat teklifimizi sözlü ve yazılı olarak bildiririz veya sizinle temasa geçer konuyu görüşmeye başlarız
Maliyeti Düşürün
Burada maliyet ve zaman açısından can alıcı husus sizin isteğinizi belirgin olarak hazırlayıp göndermiş olmanızdır. Otuz yıllık tecrübemiz bize göstermiştir ki, maliyetleri ve zamanı arttıran konu tam belirlenmemiş müşteri istekleridir. Şükürler olsun ki şimdi her bilgisayar sahibi teknolojiden yararlanıp isteklerini kolayca yazıp gönderebiliyor. Tabi karşılığında işine yarayan çözüme, ekonomik ücretle sahip oluyor.
Yaklaşık Fiyat
İsteklerinizin size olan yaklaşık maliyetini vermek gerekirse durum şöyledir:
Bedava ek: Üretimi bir saate kadar olan eklemeler için ek ücret istemiyoruz. Ayrıca, istediğiniz ek, paket programa herkes için konulabilecek ve dolayısı ile size özel olmaktan çıkacak bir şey ise, onun için de ek bir ücret istemiyoruz. Sadece paket program ücretini ödüyorsunuz.
Üretim süresine göre ücret: İstediğiniz ekler yukarıdaki kıstasları karşılamıyorsa, o eklerin üretim süresine göre fiyatlandırma yapıyoruz. Bir günü aşan süreler için fiyatımız günlüğü 90 USD + KDV dir. Bir güne kadar olan hizmet ücreti 166 USD+KDV dir. Örneğin bir menü seçeneğindeki standart raporu üretim süresi iki iş gününden başlar.
Özel indirim: Beş günden fazla işler için özel indirimli ücret veriyoruz.
Tanışma indirimi: İlk defa EFES paket programı alan, yeni müşterilerimize, özel eklerde %20 tanışma indirimi yapıyoruz
Teslim Süresi
Ne zaman teslim edeceğimiz sizin ne istediğinize bağlıdır. Ama yaklaşık zamanlama şöyle yapılır: Menüye eklenecek bir yeni ve standart rapor en az iki günde üretilir. İş yoğunluğuna göre teslimat yapılır.

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi:26/10/2013